Sponsorzy
Żabka
RogulaRaw
AstroLeague
EkonomEsport
Szkola
Sponsorzy
Żabka
RogulaRaw
AstroLeague

GRATULACJE!

Na turnieju z gry League of Legends 22-23.03.2023 najlepsza okazała się Szkoła Podstawowa nr 6!

MAMY ZWYCIĘZCÓW!

I tym pięknym akcentem kończymy dwudniowy turniej Ekonom Esport Cup w grę League of Legends. Rozgrywki wygrała drużyna Pal Gume, którzy gromili swoich przeciwników.

WIELKI FINAŁ

EkonomEsport Cup 2022 wygrywają FC Drzewce 16 - 9 z drużyną we speed! Zwycięzcy przygotowali nawet chusteczki dla drużyny przeciwnej.

Dziękujemy wszystkim za udział w turnieju i zapraszamy na nasze kolejne przedsięwzięcia.

KONIEC TURNIEJU

Po emocjonującym finale to FC Drzewce okazały się najlepszą drużyną w naszej szkole. Mamy nadzieje, że debiutancki turniej Valoranta wam się spodobał. Dziękujemy organizatorom turnieju, fotografkom, graczom i oczywiście widzom.

Zapraszamy do brania udziały w kolejnych przedsięwzięciach, których na pewno będzie wiele.

ZWYCIĘZCA!

Zwycięzcą turnieju zostaje drużyna Kosmos Trzynik. Po emocjonującym meczu pokonuje zespół Boomba. Kosmos Trzynik świetnie prezentował się przez cały turniej, a teraz mogą cieszyć się swoją zasłużoną wygraną.

Tym akcentem kończymy pierwszy, ale na pewno nie ostatni turniej esportowy w tym roku szkolnym. Bardzo dziękujemy całej organizacji turnieju, naszym fotografkom, graczom oraz widzom. Serdecznie zapraszamy do obserwowania oraz udziału w naszych kolejnych przedsięwzięciach.

WIELKI FINAŁ

Za nami mecz finałowy. Zwycięzcą zostaje drużyna SP 6. To spotkanie na pewno zasługuje na miano wielkiego finału. Mecz był bardzo emocjonujący i pełny pięknych zagrań. Komentatorzy aż podskakiwali podczas relacjonowania tego meczu. Co to był za mecz!